Atribuită Anunț de participare

Contract de achizitie publica de “Simulatoare medicale si consumabile aferente”, divizat pe 3 loturi

Număr anunț
SCN1042458
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
MEDICAL SIMULATOR PROJECTS SRL (CUI 37775472)
Cod CPV
38970000-5 · Simulator tehnic de cercetare, de testare si stiintific (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595.200 RON
Valoare atribuită
595.200 RON
Data publicării
25.04.2019 15:42
Anunț de atribuire
SCNA1018672
Termen limită
15.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047037

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 595.200 RON Adjudecat: 595.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Nursing si abilitati de baza 107.100 RON
2 Simulatoare medicale destinate scenariilor de urgenta si suport… 342.900 RON
3 Simulatoare obstetrica-ginecologie 145.200 RON MEDICAL SIMULATOR PROJECTS 595.200 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

595.200 RON

din 595.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.