Ofertă acceptată Cumpărare directă

FULGI PORUMB 1 KG

Număr anunț
DA22822543
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15613311-1 · Fulgi de porumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,86 RON
Valoare atribuită
2.066,86 RON
Data publicării
12.04.2019 12:53
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,86 RON

din 2.066,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.