Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Lucrari pentru "punere provizorie in circulatie drum forestier Maluroasa" D.S.Prahova
- Număr anunț
- SCN1042441
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DOGERIK TRANS SRL (CUI 28520577)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188.459 RON
- Valoare atribuită
- 163.390,22 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1017310
- Termen limită
- 15.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047056
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clarificari proiectant.pdf.p7s
- Contract de lucrări DF Maluroasa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047056.pdf
- FOAIE DE CAPAT.pdf.p7s
- formulare DF Maluroasa.pdf.p7s
- Liste cantitati lucrari.pdf.p7s
- Piese desenate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SISĂNELU FOREXIM SRL CUI RO 18930723
Valoare atribuită
163.390,22 RON
din 188.459 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 25.068,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.