Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Carburanti (motorina si benzina) in baza cardurilor carburant electronice
- Număr anunț
- SCN1042439
- Autoritate contractantă
- TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799.450 RON
- Valoare atribuită
- 766.950 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 14:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1020743
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046995
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
766.950 RON
din 799.450 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 32.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.