Atribuită
Anunț de participare
Servicii de intretinere la separatoarele de ulei
- Număr anunț
- SCN1042419
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA HORSE SRL (CUI 11679374)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.907 RON
- Valoare atribuită
- 27.906,75 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 13:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1017285
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046424
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECHIPA HORSE SRL CUI RO 11679374
Valoare atribuită
27.906,75 RON
din 27.907 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro