Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADIDASI DIN PIELE
- Număr anunț
- DA22820475
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- DARICOM MAT PROTECT S.R.L. (CUI RO38889378)
- Cod CPV
- 18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.711 RON
- Valoare atribuită
- 18.711 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 11:26
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.711 RON
din 18.711 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro