Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,6% sub estimat
Suport tehnic reprezentat prin servicii de intervenție urgentă şi preprogramată, la cerere, cu scopul remedierii, îmbunătăţirii şi întreţinerii preventive a tehnologiilor software Microsoft, implementate pe staţiile de lucru şi serverele din dotarea SNN Executiv, CNE Cernavodă și FCN Pitești
- Număr anunț
- SCN1042401
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 987.705 RON
- Valoare atribuită
- 319.544,40 RON 67,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1027811
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046818
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Suport tehnic Microsoft.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046818.pdf
- Partea III - Formulare - Servicii suport Microsoft.docx.p7s
- Partea IV - Propunere Acord cadru.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Valoare atribuită
319.544,40 RON
din 987.705 RON estimat
67,6%
Adjudecat la 32,4% din estimat · economie 668.160,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.