Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat
Contract de furnizare anvelope, pe loturi
- Număr anunț
- SCN1042400
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
- Furnizor / câștigător
- IKARUS TRANS SRL (CUI 18286992)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631.920 RON
- Valoare atribuită
- 477.777,72 RON 24,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1021924
- Termen limită
- 21.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046790
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini tehnic anvelope 2019.pdf.p7s
- draft contract anvelope.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046790.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 477.777,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Anvelope 275/70 R22,5 Tubelles insertie sarma, zapada | — | IKARUS TRANS SRL | 269.700 RON |
| 4 | Anvelope 295/80 R22,5 Tubelles inserție sarma zapada, 11. Anvel… | — | ADETRANS S.R.L. | 208.077,72 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IMPAR SRL CUI 524625
Valoare atribuită
477.777,72 RON
din 631.920 RON estimat
24,4%
Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 154.142,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.