Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnică de specialitate (Proiect Tehnic și Detalii de Execuție), Asistență tehnică din partea proiectantului si Execuție lucrări pentru obiectivul “AMENAJARE PARC ZONA DE LOCUINTE STR. PIETII SI STR. ALEEA BUJORULUI” cod SMIS 115941
- Număr anunț
- SCN1042398
- Autoritate contractantă
- ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.704.539,63 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:45
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046963
Documente
Documentația de atribuire
- Avize CU 27-16.05.2018.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CU parc 27-16.05.2018.pdf
- Decizie finala mediu.pdf
- Declaratie calcule captare la PT.pdf
- Extras de carte funciara.pdf
- FisaDate_DF1046963.pdf
- Formulare_proiectare_executie.doc.p7s
- Nota rectificare CU parc.pdf
- SF_parc_victoria _parte scrisa.pdf
- SF Parte desenata.pdf
- Studiu geotehnic.pdf
- Studiul topografic.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
STIGMA BUILDING MANAGEMENT S.B.M. SRL CUI RO 27318295
Terți susținători 1
CDG INDOCONSTRUCT S.R.L. CUI RO 25067880
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GAZONUL SRL CUI RO 13238145
Asociați 1
KRONSTADT LANDSCAPE ARCHITECTS SRL CUI 32218314
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.