Atribuită
Anunț de participare
Amenajarea speciala a autoutilitarelor folosite de catre CNPR pentru transportul de monetar (valori cuprinse intre 10.000 euro si 150.000 euro)
- Număr anunț
- SCN1042395
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ROMTURINGIA SRL (CUI 6277265)
- Cod CPV
- 98395000-8 · Servicii de lacatusarie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.134.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.134.228 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1018385
- Termen limită
- 09.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046916
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.semnat.pdf
- FisaDate_DF1046916.pdf
- Formulare amnajare speciala.pdf.p7s
- Model contract de achizitie.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Valoare atribuită
1.134.228 RON
din 1.134.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro