Ofertă refuzată Cumpărare directă

Multifunctionala profesionala Epson L850

Număr anunț
DA22771332
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398 RON
Valoare finală
1.398 RON
Data publicării
05.04.2019 16:55
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
13.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.