Ofertă acceptată Cumpărare directă

Specul / Speculi vaginal steril cu opritor Central de unica folosinta - M

Număr anunț
DA22823010
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645 RON
Valoare atribuită
645 RON
Data publicării
12.04.2019 13:15
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645 RON

din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.