Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLAN URBANISTIC ZONAL – Construire gradinita cu doua sali de grupa in sat Orasul Nou
- Număr anunț
- DA22819601
- Autoritate contractantă
- ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
- Furnizor / câștigător
- DELTA SOLAR CONSULT SRL (CUI 35996272)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 10:49
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro