Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCHAUMA SAMPON 400ML

Număr anunț
DA22822436
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
33711610-6 · Sampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286 RON
Valoare atribuită
286 RON
Data publicării
12.04.2019 12:48
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286 RON

din 286 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.