Ofertă acceptată Cumpărare directă

152961 CONTOR APA RECE ZENNER WPD DN80 R160 H63V PN16 T50 CU FLANSA

Număr anunț
DA22821153
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL GALBINASI - SERVICIUL DE APA (CUI 36601877)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.543,39 RON
Valoare atribuită
1.543,39 RON
Data publicării
12.04.2019 11:54
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.543,39 RON

din 1.543,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.