Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPLIMNENTARE SERVICII TRANSPORT INTERN

Număr anunț
DA40566684
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
MIDO TRAVEL S.R.L. (CUI 48198248)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.300 RON
Valoare atribuită
5.300 RON
Data publicării
08.06.2026 08:45
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.300 RON

din 5.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.