Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatie pentru pompa FLYGT model P7061/665, putere 55 KW,
- Număr anunț
- DA22773350
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.922,50 RON
- Valoare finală
- 37.922,50 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 09:39
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.