Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA pentru 11 autoturisme

Număr anunț
DA22822803
Autoritate contractantă
U.M. 0854 Falticeni (CUI 4244679)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120,95 RON
Valoare atribuită
5.120,95 RON
Data publicării
12.04.2019 13:05
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120,95 RON

din 5.120,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.