Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi iluminat

Număr anunț
DA22822351
Autoritate contractantă
COMUNA FARAOANI (CUI 4670178)
Furnizor / câștigător
KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.100 RON
Valoare atribuită
10.100 RON
Data publicării
12.04.2019 12:44
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.100 RON

din 10.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.