Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prin cumparare directa

Număr anunț
DA22772821
Autoritate contractantă
COMUNA VIRSOLT (CUI 4495131)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI RO15343139)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,36 RON
Valoare finală
1,36 RON
Data publicării
08.04.2019 09:16
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
13.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.