Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS HP LJ Q2612 PREMIUM PT. 1010/1012/1020

Număr anunț
DA22785364
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 3896976)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,90 RON
Valoare finală
255,90 RON
Data publicării
09.04.2019 09:51
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
14.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.