Ofertă refuzată Cumpărare directă

TV LED UTOK SMART U32HDS1

Număr anunț
DA22782868
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32320000-2 · Echipament audiovizual si de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare finală
587,39 RON
Data publicării
08.04.2019 17:10
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
14.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.