Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR BENQ MS506

Număr anunț
DA22824292
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI (CUI 13629780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.348,74 RON
Valoare atribuită
4.348,74 RON
Data publicării
12.04.2019 14:33
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
14.04.2019 21:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.348,74 RON

din 4.348,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.