Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparare calculatoare personale

Număr anunț
DA22818214
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.033,56 RON
Valoare atribuită
4.033,56 RON
Data publicării
12.04.2019 09:52
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 06:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.033,56 RON

din 4.033,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.