Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de automatizare
- Număr anunț
- DA22809770
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.481,88 RON
- Valoare atribuită
- 10.481,88 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:23
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.481,88 RON
din 10.481,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro