Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SCHIMB STATII TETRA

Număr anunț
DA22824307
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL JUDETEAN DE POLITIE BRAILA (CUI 4343265)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.792 RON
Valoare atribuită
5.792 RON
Data publicării
12.04.2019 14:34
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.792 RON

din 5.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.