Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Infiintare retea de alimentare cu apa si canalizare in comuna Manoleasa, jud. Botosani
- Număr anunț
- DA22808009
- Autoritate contractantă
- Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
- Furnizor / câștigător
- LUNGU & CONSTRUCTII SERVICII COMERT SRL (CUI 613510)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.500 RON
- Valoare atribuită
- 129.500 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 10:17
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.500 RON
din 129.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro