Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor
- Număr anunț
- DA22823284
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 13:28
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.000 RON
din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro