Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie semestriala Combiscope FTIR 200, Delta Instruments, locatia Balotesti

Număr anunț
DA22818303
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI RO13890865)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.384 RON
Valoare atribuită
22.384 RON
Data publicării
12.04.2019 09:55
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.384 RON

din 22.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.