Ofertă acceptată
Cumpărare directă
“CONSTRUIRE CENTRU SOCIAL CU REGIM DE INALTIME PARTER, IMPREJMUIRE TEREN SI UTILITATI (FOSA SEPTICA
- Număr anunț
- DA22825735
- Autoritate contractantă
- Comuna Crangu (CUI 4568594)
- Furnizor / câștigător
- VIKING PRUSZYNSKI PROFESIONAL SRL (CUI 35034561)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277.100 RON
- Valoare atribuită
- 277.100 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 08:23
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277.100 RON
din 277.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro