Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala RICOH AF MP 2352 / 2852 / 2014 / 4002Cartus toner GESTETNER 3228C / MPC 2800 / 2000

Număr anunț
DA22819656
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.902,50 RON
Valoare atribuită
3.902,50 RON
Data publicării
12.04.2019 10:52
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.902,50 RON

din 3.902,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.