Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala color XEROX WorkCentre 6515DN + 1 set consumabile

Număr anunț
DA22822375
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882 RON
Valoare atribuită
5.882 RON
Data publicării
12.04.2019 12:45
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882 RON

din 5.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.