Ofertă acceptată Cumpărare directă

ceapa 25 kg x 3,67;cartofi 105 kg x 2,3; morcovi 5 kg x 3,21; oua 60 buc x 0,55;pulpe pui 80 kg x 5,

Număr anunț
DA22822334
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
COSTELO SRL (CUI 3727047)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668,95 RON
Valoare atribuită
1.668,95 RON
Data publicării
12.04.2019 12:43
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.668,95 RON

din 1.668,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.