Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DEPANARE ECHIPAMENTE IT (CONFIGURARE RUTER,IMPRIMANTA RETEA,DEPANARE IMPRIMANTA, LAPTOP)

Număr anunț
DA22832245
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI RO27120599)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER PREST SRL (CUI 35572412)
Cod CPV
50312220-3 · Repararea minicomputerelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,50 RON
Valoare atribuită
382,50 RON
Data publicării
15.04.2019 12:49
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,50 RON

din 382,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.