Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REVIZIE SI REPARATII COPIATOARE,IMPRIMANTE,MULTUFUNCTIONALE,FAXURI,CALCULATOARE

Număr anunț
DA22826838
Autoritate contractantă
COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
Furnizor / câștigător
COMPUTER INFO SERVICE SRL (CUI RO15734900)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
15.04.2019 09:29
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.