Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pruni - Prunus pisardii

Număr anunț
DA22826784
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
LANDISA PLANT SRL (CUI 34468791)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146,82 RON
Valoare atribuită
2.146,82 RON
Data publicării
15.04.2019 09:27
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.146,82 RON

din 2.146,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.