Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavete role midi Reflex + Lavete Reflex M4 + Hartie Igienica SmartOne

Număr anunț
DA22832950
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
OMCRO SRL (CUI RO14998190)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550,64 RON
Valoare atribuită
1.550,64 RON
Data publicării
15.04.2019 13:15
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550,64 RON

din 1.550,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.