Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca balon resuscitare silicon autoclavabila nr 1 = 16 buc, nr. 2 = 8 buc.
- Număr anunț
- DA22831762
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA (CUI 7541399)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.099,20 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:30
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.099,20 RON
din 1.099,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro