Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pat dublu supraetajat, demontabii, din PAL cu schelet metalic, pentru 2 persoane, dim.2000 x 900 mm

Număr anunț
DA22829531
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.400 RON
Valoare atribuită
56.400 RON
Data publicării
15.04.2019 11:09
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.400 RON

din 56.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.