Ofertă acceptată Cumpărare directă

H110M-S2H Placa de baza Gigabyte Socket LGA1151, H110M-S2H, Intel H110, 2 *DDR4, 1*PCIEx16, 2*PCIEx1

Număr anunț
DA22823675
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0520 (CUI 4358096)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389 RON
Valoare atribuită
389 RON
Data publicării
12.04.2019 13:48
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389 RON

din 389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.