Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFUZ DE CIUR

Număr anunț
DA22817032
Autoritate contractantă
COMUNA OBARSIA (CUI 5139710)
Furnizor / câștigător
DANIELA ROBIS TRANS SRL (CUI 32774166)
Cod CPV
14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168 RON
Valoare atribuită
20.168 RON
Data publicării
12.04.2019 08:53
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.168 RON

din 20.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.