Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTIE

Număr anunț
DA22812123
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
UNIVERS T SRL (CUI RO1929449)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061,95 RON
Valoare atribuită
1.061,95 RON
Data publicării
11.04.2019 13:02
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061,95 RON

din 1.061,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.