Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grilaj si scara elicoidala din fier forjat

Număr anunț
DA22801936
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Furnizor / câștigător
MATY-G.A.L. FIER FORJAT SRL (CUI 20949140)
Cod CPV
45421147-6 · Instalare de grilaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.802 RON
Valoare atribuită
16.802 RON
Data publicării
10.04.2019 13:41
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.802 RON

din 16.802 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.