Ofertă acceptată Cumpărare directă

FICAT DE PUI, PIEPT DE PUI, PULPE INFERIOARE DE PUI

Număr anunț
DA22825821
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,09 RON
Valoare atribuită
898,09 RON
Data publicării
15.04.2019 08:30
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,09 RON

din 898,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.