Ofertă acceptată
Cumpărare directă
branza dulce, iaurt, branza topita, samantana lichida
- Număr anunț
- DA22825796
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.173,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.173,95 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 08:28
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.173,95 RON
din 1.173,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro