Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA22832335
Autoritate contractantă
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.699,80 RON
Valoare atribuită
1.699,80 RON
Data publicării
15.04.2019 12:52
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.699,80 RON

din 1.699,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.