Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,4% sub estimat
Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Branzoaica 100g
- Număr anunț
- DA22827127
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,20 RON
- Valoare atribuită
- 113,80 RON 16,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 09:41
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,80 RON
din 136,20 RON estimat
16,4%
Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 22,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.