- Număr anunț
- DA22826134
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- TUBE INDUSTRY SRL (CUI RO17304209)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042,78 RON
- Valoare atribuită
- 5.042,78 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 08:52
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.042,78 RON
din 5.042,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro