Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tractoras de tuns gazon RT5097.0 C

Număr anunț
DA22824669
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI RO1755482)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.933 RON
Valoare atribuită
13.933 RON
Data publicării
12.04.2019 15:14
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.933 RON

din 13.933 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.