Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pensă foarfecă ETHICON HARMONIC 36cm cu diametrul de 5 mm
- Număr anunț
- DA22813662
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- GP SANITA S.R.L. (CUI RO36352490)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.011,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.093,49 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 14:12
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.093,49 RON
din 2.011,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro